Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się Mikołajki tak bardzo lubiane przez wszystkie dzieci i dorosłych. Myślę, że Wy również na nie czekacie. Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną i brak możliwości bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami chcemy, aby ten dzień był dla Was równie wyjątkowy. Proponujemy, aby w piątek wszyscy uczniowie mieli jakiś akcent świąteczny! Możecie przebrać się za Mikołaja , założyć czerwoną bluzkę, czapkę Mikołaja, mieć czerwoną kokardkę lub inny akcent związany z tym dniem. Każdy uczeń, który w piątek 4.12.2020 r. Podczas zdalnych lekcji pokaże się z jakimś akcentem świątecznym uniknie pytania lub niezapowiedzianej kartkówki (planowane sprawdziany i kartkówki odbywają się )

Zachęcamy wszystkich uczniów do wysyłania „Mikołajkowych Laurek lub Kartek ” do swoich kolegów,  koleżanek i  pracowników szkoły, co z pewnością sprawi wszystkim wielką przyjemność.  Zdjęcia wykonanych przez siebie prac będzie można wysyłać na adres email: martyna_ciesielska@onet.pl . Zdalne życzenia zostaną umieszczone na stronie internetowej oraz profilu Facebookowym naszej szkoły.  Na Wasze prace czekamy do niedzieli 13 grudnia.

A wszystkim dzieciom tym dużym i małym Dyrekcja oraz wszyscy Pracownicy Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4  w Więckach życzą wielu pięknych niespodzianek, mnóstwa szczęśliwych chwil, niezmiennej pogody ducha, dużo śmiechu i pogody oraz ogromu prezentów od Świętego! Przecież wszyscy byliście bardzo grzeczni w tym roku!